Ceza, Boşanma ve Velayet Davalarında Çocuk Psikolojisi Eğitimi

Ceza, Boşanma ve Velayet Davalarında Çocuk Psikolojisi Eğitimi

Özellikle ceza, boşanma ve velayet davalarında çocuklarla ilgili ayrıksı durumlar konusunda çoğu meslektaş yeteri kadar pedagojik bilgiye sahip değil. Nitekim gerek eğitim gerek de meslek hayatında bu konuda derin bir bilgi edinecek imkanlar da sunulmuyor. 

Bu eğitim ile içinde çocuk olan hemen her hukuki alanda daha da uzmanlaşacaksınız. Çocukla iletişim kurmaktan, suça sürüklenen çocuğun psikolojisine, istismar mağduru çocukların beyanlarının nasıl alınması gerekliliğinden tutun da velayet davalarında çocuğun kararlarının davaya etkisine kadar derinlemesine uzmanlaşacaksınız.

Bu eğitim sizi sadece içinde çocuk barındaıran alanlarda uzmanlaştırmakla kalmayacak, çocuklara adeta bir çocuk psikoloğu gibi yaklaşmayı öğrenerek gerek kendi çocuğunuz gerek de günlük hayatınızda karşılaştğınız çocuklar üzerinde bu pedagojik bilgileri uygulayabileceksiniz.  

Eğitim, 26 Mayıs ve 2 Haziran 2024 tarihlerinde 10:30-13:45 ve 14:30-18:30 saatleri arasında gerçekleşecek toplam 16 online dersten oluşmaktadır.

*Ener Akadeni, iyileştirme çalışmaları kapsamında eğitim tarihi ve eğitimin içeriğini güncelleme hakkını saklı tutar.

2,899.00 ₺ -%30 2,029.30 ₺
  • Avukatların Çocuklarla İletişim Becerileri Nasıl Olmalı
  • Avukatlar, İstismara Maruz Kalan Çocuklara Nasıl Yaklaşır
  • Avukatlar, Suça Karışan Çocuklara Nasıl Yaklaşabilir
  • Velayet Davalarında Çocuğun Psikolojisini Davaya Dahil Etme Kılavuzu
  • Klinik Psikolog Pelin HAZER