Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Ener Akademi, 2020 yılında Selçuk Ener Akademi adıyla eğitim hayatına başladı. Türkiye’nin dört bir yanından 500’den fazla hukuk öğrencisi/stajyeri ve avukatın katılımıyla 6 ay süren ücretsiz bir online stajyer akademisini tamamlayarak tüm katılımcılarına sertifika verdi.

2021 yılı itibariyle eğitim hayatına profesyonel olarak devam etme kararı aldık ve Ener Akademi Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.’yi kurarak ücretsiz stajyer akademisinin yanında ücretli meslek içi gelişim eğitimleri de düzenlemeye başladık.

Sektörde birçok özel kuruluş tarafından çok sayıda eğitim düzenleniyor ancak bizim öngördüğümüz eğitim modelinin sektörde bir eşi benzeri yok.. Sınıf mevcutlarını talebin değil kontenjanın belirlediği, ders içeriğinin katılımcıların ders öncesi işlenecek konuyla ilgili sorularının oluşturduğu, interaktif ve uygulamadaki eksikleri gidermeye yönelik vip bir eğitim modelini tüm akademilerimizde uygulayacağız. Ancak bizi farklı kılan en önemli husus, kürsümüz. Yapacağımız her akademinin, ülkenin o alanda önde gelenlerinden oluşan bir eğitmen kadrosu olacak ki biz bu kadroya "kürsü" diyoruz. Bu isimler sadece akademisyen değil, aynı zamanda uygulamada da fiilen bulunan kimseler olacak. Çünkü ancak uygulamada da fiilen bulunan bir eğitmen, katılımcıların beklentilerini karşılayabilir.

Böylesine bir yenilikçi eğitim anlayışından hareketle hukuk sektöründe fark yaratacak eğitimlere imza atacağız.